Youtube İzlenme Satın Al

İzlenme yaygın kullanılan sosyal medya uygulamalarında yer alan video, reel ve story paylaşımlarının izlenmesini ifade eden bir terimdir. Sosyal medya uygulamalarında yer alan izlenme oranları sayesinde yapılan video, story ve reel paylaşımlarının ne kadar kişi tarafından izlendiği anlaşılabilir.

İzlenme oranının yüksek olması yayınlanan paylaşımın ne kadar popüler olduğunu belirtir. Bu nedenle paylaşım yapacak kişiler videolarının veya hikayelerinin daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacıyla izlenme satın alırlar. Böylelikle günlerce beklemek yerine videolarının görünür olmalarını sağlayabilirler. İzlenme satın alınarak görünürlük artarken aynı zamanda tanınır olmaları mümkün olur. Sosyal medya uygulamaları için tercih edilebilecek izlenme satın al hizmetine dair detaylar ise şunlardır;

Youtube İzlenme Satın Al Nedir?

İzlenme satın al, yaygın kullanılan sosyal medya uygulamaları için sunulan online hizmetlerden birisidir. Story, reel ve video paylaşılabilen uygulamalar için bu hizmet sunulur. Bu hizmeti tercih eden kişiler tanımadıkları kişilerin yayınladıkları videoları izlemelerini sağlayabilirler. Belirli bir ücret karşılığında alınan bu hizmetle söz konusu videolarının popüler olmasını ve dolayısıyla da videoyu yayınladıkları hesabın tanınmasını kolaylaştırabilirler. Çok fazla kişiye videolarının ulaşması veya beğenilmesi ile de fenomen olma imkanı bulurlar.

İzlenme satın alınınca hesaba yükleme yapılır ve yayınlanan videonun izlenme sayası anında artış gösterir. Videonun çok fazla izlenmesi daha çok kişilerin merak etmesine ve dolayısıyla da videoyu izlemesini sağlar. Bu da hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştırır.

İzlenme Satın Alınabilen Uygulamalar Nelerdir?

Sosyal medya platform yöneticileri tarafından geliştirilen uygulamaların pek çoğu video, story veya reel paylaşma imkanı sunar. Bu paylaşımların diğer hesaplar tarafından izlenir hale gelmesi izlenme sayısını ortaya çıkarır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve izlenme satın alma imkanı sunulan uygulamalar arasında şunlara rastlanır;

 • Youtube
 • Instagram
 • Twitter
 • TikTok
 • Facebook
 • Twitch
 • Linkedin

Bu uygulamalar için yerli, yabancı ve bot hesaplardan izlenme satın alınabilir. Düşmeyen izleyiciler sayesinde paylaşımın yükseliş yaşaması mümkün olur. İzlenme satın alma ise pek çok site ve platform üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Nasıl İzlenme Satın Alınır?

Linkedin, Youtube, Tiktok ve Twitter gibi uygulamalarda paylaşılan videoların izlenme oranının artması için paket alımı yapmak oldukça kolaydır. Bunun için izlenme paketi satışı gerçekleştiren site veya firma bulmak gerekir. Bunun ardından firma tarafından sunulan paketler incelenerek hesap veya hedef kitle için uygun olacak sayıda izlenme sayısını içeren paket belirlenir.

Paketin belirlenmesiyle hesap ismi veya video linki girilir. Video linkinin girilmesinin ardından kart bilgileri ve diğer bilgiler girilerek ödeme gerçekleştirilir. Paket içeriğine göre birkaç saat içerisinde izlenme sayıları verilen hesaba yüklenir.

Youtube İzlenme Neden Satın Alınır?

Youtube ve diğer uygulamalar için izlenme paketlerinin satın alınması hesap kullanıcıları için önemlidir. İzlenme satın alma işleminin önemli olmasının nedenleri şunlardır;

 • Yayınlanan videoların izlenme sayısının hızlı şekilde artmasını sağlar.
 • Videonun uygulama keşfetine çıkmasını kolaylaştırır.
 • İzleyici sayısının artmasını kolaylaştırır.
 • Hesaba hızlı şekilde tanımlandığından kısa sürede fayda sağlar.
 • Fenomen olmayı kolaylaştırır.
 • Yayınlan videodaki şarkı veya gösterinin beğenilerek iş imkanı sağlamasını kolaylaştırır.
 • Popüler hale gelen videolar sayesinde kazanç elde etmeyi kolaylaştırır.

Bunların dışında yayınlanan videonun veya reelsin çok fazla kişi tarafından izlenir hale gelmesi takipçi sayılarında da artış yaşanmasını sağlar. Videoyu beğenen kişiler sayfayı takip ederek yeni paylaşımları beklemeye başlarlar.

Youtube İzlenme Satın Almak Güvenli Mi?

İzlenme satın almak güvenli mi? İlk defa hesabı ve paylaşımları için izlenme paketi satın alacak kişilerin merak ettiği konudur. Günümüzde izlenme satışı pek çok site ve firma tarafından gerçekleştirilir. Bunlar arasında güvenilir firmalar olduğu kadar güvenilir olmayan firmalarda bulunur.

Ancak güvenilir ve uzun süreli hizmet veren firmanın bulunması sayesinde güvenli hizmet almak mümkün olur.

İzlenme satın alacak kişilerin satın alma işlemi öncesinde iyi bir araştırma yapmaları gerekir. Bu araştırma esnasında hesap şifresi, kimlik numarası veya adres gibi kişisel bilgileri isteyen kişilere dikkat edilmesi gerekir. Çünkü izlenme paketlerinin satın alınması için kişisel bilgilere ve şifrelere gerek yoktur. Ayrıca ödeme yöntemlerinin güvenilir olup olmadığı araştırılmalıdır.

Youtube İzlenme Satın Almak Şifre Gerektirir Mi?

Youtube, twitter ve instagram uygulamaları için izlenme almak isteyen kişilerin hesap şifrelerini vermelerine gerek yoktur. Hesap linkini vermeleri ve alacakları paketin ödemesini yapmaları yeterlidir. Bu sayede ödemenin hatasız gerçekleşmesi sonrasında izlenme sayısı hesaba yüklenir.

Şifre alınmayan bu hizmet ardından kişiler hesaplarında yayınladıkları videoyu izleyerek paketlerinin yüklenip yüklenmediğini anlayabilirler. Buna ek olarak kişilerin kendilerinden hesap şifresi isteyen firma ve sitelerden uzak durmaları gerekir. Aksi takdirde hesaplarını kaybetme sorunu yaşayabilirler.

Youtube İzlenme Satın Almak Ucuz Mu?

Popüler sosyal medya platformlarında açmış oldukları hesapları için izlenme paketini ihtiyaç duyanları ilgilendiren konuların başında paket fiyatları gerekir. Bu paketlerin fiyatları tercih edilen firmaya bağlı olarak farklılık gösterir. Ayrıca izlenme satın alma paketleri tercih edilecek izlenme sayısının artışına bağlı olarak yükselir.

50 veya alt seviyedeki izlenme sayıları ucuz olurken 10 bin ve üzerinde fiyat daha yüksek olabilir. Bunun dışında izlenmenin yerli veya yabancı hesaplardan yapılacak olması fiyatın değişmesini sağlar. Bu nedenle izlenme paketleri seçilirken fiyat ve içerik incelemesinin doğru yapılarak uygun paketin seçilmesi gerekir.