Youtube 1000 abone ve 4000 saat Nasıl Yapılır?

Video izleme denildiğinde akla ilk gelen platform YouTube olmaktadır. Uzun yıllardan bu yana internet sektöründe hizmet veren Youtube, her geçen gün daha büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. İnsanların videolar yükleyerek, içerikler izleyebileceği Youtube'da, çoğu kişi gelir elde etmektedir. Bildiğiniz üzere son zamanlarda teknolojinin ve internetin gelişmesi ile birlikte, internet üzerinden para kazanma olayı artmaktadır. Bu sebepten dolayı da insanlar artık sanal ortamdan para kazanmaktadır. 

Önceki yıllara bakıldığında Youtube üzerinden gelir elde etmek ve para kazanma özelliğini aktif etmek çok daha basit bir işlemdi. Fakat sonradan getirilen kurallar ve özellikler ile birlikte, 4000 saat izlenme ve 1000 abone kuralı getirildi. Youtube kanalınızda para kazanabilmek için burada yer alan her iki özelliğe de sahip olmanız gerekmektedir. Peki bu özellikleri nasıl açabiliriz? İşte bu sorunun cevabına birazdan hızlıca göz atacağız. 

Birçok kişi bu konuyu detaylı bir şekilde merak etmektedir. Bizlerde sizlere özel olarak bu konuyu ele almak ve gerekli bilgileri aktarmak istedik. 4000 saat izlenme ve 1000 abone için bazı yöntemler yer almaktadır. Günümüzde bu işlemi yapan ve başarılı olarak para kazanmasını aktif eden binlerce kişi bulunmaktadır. Birazdan göstereceğim yöntemler ile birlikte sizlerde bu iki kuralı basit yoldan halledebilir ve sorunu ortadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza hızlıca geçiş yapabiliriz.

Youtube Nedir?

Youtube, kullanıcıların videolar yükleyerek para kazanmasına ve yükledikleri videoların başkaları tarafından izlenebilmesini sağlamaktadır. Dünyanın en büyük video izleme platformu olarak da kısaca özetlemek daha doğru olacaktır. Youtube, 2005 yılında iki arkadaş tarafından kurulmuş ve amacı da birbirlerine video gönderebilmekmiş. O yıllarda e-posta, sms gibi durumlar problemli olduğu için, bu şekilde bir çözüm yolu geliştirmişler. Siteye video yüklemeye başladıklarından itibaren ise herşey çok güzel ilerlemiş ve büyük bir video izleme platformu olmuş durumdadır. Chen ve Hurvey adındaki arkadaşların kurmuş olduğu bu site, günümüzde milyonlarca kişinin içerik yüklediği ve videolar izlediği bir platformdur. 

Youtube'da 1.000 Abone Sınırlaması Neden Var?

Yukarıda ki metinde, önceki yıllarda Youtube'dan para kazanmanın ne kadar basit olduğunu kısaca hatırlatmıştım. Youtube, her önüne gelen kanalın para kazanmamasını ve gerçekten bu işi hak edenlerin para kazanmasını istediği için, bu tür bir yöntem geliştirmiş durumdadır. Bu durum aslında Youtube içerisinde yer alan video kirliliğini ve bot hesapların ortadan kaldırılması için harika bir yöntem oldu diyebiliriz. Bu sebeplerden dolayı da 1000 abone olması ve 4000 saat toplam izlenme olmasını istemektedir. Bunlardan sonra yine aynı şekilde kanalınız onay sürecine girerek, yetkililer tarafından onaylanması beklenmektedir. 

4.000 Saat İzlenme ve Para Kazanma

Youtube platformunda 1000 abone ile birlikte, kanalınızdaki videoların toplan izlenme saati 4.000'i geçmesi gerekmektedir. Eğer kanalınızda para kazanma özelliği aktif ve bu gereksinimleri karşılamıyorsanız, getirilen bu yasa ile birlikte kanalınız otomatik olarak para kazanmaya kapalı konuma getirilecektir. Son 1 yıl içerisinde 1000 abone ve 4000 saat izlenme kurallarına uygun bir şekilde olursanız, para kazanmanız onaylanacak ve para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Abone ve İzlenmemi Nasıl Artırırım?

Youtube kanalınızda 1000 abone satın alma yöntemi ve 4000 saat izlenme botu ile birlikte, Takipedia olarak en güncel hizmetlerimizi sunmaktayız. Kanalınıza seçtiğiniz paketler dahilinde abone ve izlenme gönderimleri sağlamaktayız. Youtube hizmetleri sayfamıza giriş yaparak youtube abone satın al ve youtube izlenme satın al sayfalarından hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.