Twitter Video Nasıl İndirilir?

Sosyal medya platformlarında en güçlü ve sevilen isimlerden birisi Twitter uygulamasıdır. Her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlesi ve gelişmiş arayüzü ile birlikte, trend çizgisini bozmadan yukarı doğru taşımaktadır. Gündemi ve güncel olayları en kolay şekilde takip edebileceğiniz bu platformda, harika bir sosyal medya ortamı sizleri beklemektedir. Uzun yıllardan bu yana internet üzerinde faaliyet göstermesi ve insanların fikirleriniz özgür olarak paylaşabilmesi, en büyük avantajlardan birisidir.

Forum ve internet sayfalarında son zamanlarda Twitter video nasıl indirilir? başlığını sıklıkla görmekteyim. Bu sebepten dolayı da bu konuyu detaylı olarak araştırdım ve gerekli bilgilere ulaşım sağladım. Bulduğum araçlar ile birlikte Twitter üzerinden videoları en kolay ve hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Genel olarak en çok tıklanan ve popüler olan video indirme sitelerini listeye eklemeye çalıştım Bu sayede kullanım sağlarken herhangi bir problem yaşamadan, sistemleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede Twitter video indirme ile alakalı merak edilen tüm başlıklarımızı görmüş ve bilgi sahibi olmuş olacağız. Aynı zamanda sizlerin de bu konuda merak ettiği konular varsa, mutlaka yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Twitter Video İndirme Araçları

Twitter üzerinden video indirmek mi istiyorsunuz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise burada paylaşacağım içerik tam olarak size göre diyebilirim. Her geçen gün büyüyen kitlesi ile birlikte, bu tür soruların da bir hayli popüler olduğunu görmekteyim. Bu sebepten dolayı Twitter video indirme araçları ile alakalı siteleri paylaşarak, sizlere yardımcı olacağım. Hızlıca başlıklarımıza geçiş yaparak, bizleri hangi araçların beklediğini görebiliriz. 

TWDown.net

Listemizin ilk sırasında TwDown.net isimli web sitesi yer almaktadır. Araştırma yaparken sıklıkla karşılaştığım ve hoşuma giden sitelerden birisi oldu. Sade yapısı ve genel olarak çoklu araçları ile birlikte, bu alanda en iyi sitelerden birisi diyebilirim. Son derece basit ve kolay bir kullanım yapısı bulunuyor. Tek yapmanız gereken siteyi açmak ve linkini kopyaladığınız URL'yi ana sayfadaki kutuya yapıştırmaktır. Sonrasında ise geriye kalan tek şey indir butonuna basmak oluyor. Site tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Hemen giriş yapabilir ve nasıl bir site türünün sizleri beklediğini görebilirsiniz. 

SaveTweetVid.com

Bir diğer web sitemiz ise SaveTweetVid.com olmaktadır. Her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlesi ile birlikte, bu alanda en iyi hizmet veren sitelerden birisidir. Kolay kullanımı ve hızlı indirme özelliği ile birlikte, benim bir hayli hoşuma giden web sitesi oldu. Tek yapmanı gereken şey Twitter üzerinden videoları seçmek ve hızlıca SaveTweetVid sitesine yapıştırmaktır. Sonrasında ise video indir butonu ile birlikte, mobil ya da pc platformunda videolarınızı indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde çalışan bu uygulama, İngilizce bir dil ile kullanıcılarını karşılamaktadır. Fakat sitede sadece kopyala yapıştır yöntemi olması ile birlikte, anlaşılır bir teması bulunuyor. Hiç zorlanmadan Twitter videolarınızı kolaylıkla indirebilirsiniz. 

TwitterVideoDownloader.com

Kullanıcıların hizmet olarak beğenmiş olduğu bir diğer web sitesi ise Twitter Video Downloader sitesi olmaktadır. Siteyi genel olarak inceleme ve deneme fırsatı buldum. Kısaca baktığımızda tema olarak son derece eski bir yapının yer aldığını görmekteyiz. Büyük ihtimalle sizlerde giriş yaptığınızda ben gibi aynı tepkiyi göstermişsiniz. Fakat videoları işleme, indirme hızı ve kalite olarak gayet iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Tabi böyle durumlarda tema yerine hizmetin kalitesine önem vermek, daha doğru bir sonuç olacaktır. Sizlerde hemen bu platforma giriş yaparak, twitter üzerinden tüm videoları hızlıca indirmeye başlayabilirsiniz. 

XXTwitter

Bir diğer Twitter video indirme yöntemi ise XXTwitter isimli web sitesi olmaktadır. Diğer önermiş olduğum web siteleri gibi aynı işlevsel özelliklere sahip olan bu site, internet ortamında en popüler ve en çok kullanılan siteler arasında yer almaktadır. Genel olarak baktığımızda modern ve sade bir tasarımın yer aldığını görmekteyiz. Bununla birlikte XXTwitter, son derece hızlı bir indirme özelliği de sunmaktadır. Deneme şansı ile birlikte ne kadar seri bir yapısının yer aldığını da deneyimlemiş oldum. Bu site üzerinde de kopyaladığınız URL'leri yapıştırmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ise gerekli butonlar üzerinden videoları indirmeye başlayabilirsiniz.

TwiMate Downloader

TwiMate Downloader, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz harika bir uygulama türüdür. Apk indirme sitelerinden .apk olarak bulabileceğiniz bu uygulama, Twitter platformu üzerinde yer alan tüm videoları, kolaylıkla indirmenizi ve izleyebilmenizi sağlamaktadır. Son derece basit ve kolay bir yöntemi olması, kullanıcılar için büyük bir avantaj durumudur. Aynı zamanda mobil bir uygulama olması, telefon ya da tablet kullanıcılarının daha fazla hoşuna gitmektedir. Her geçen gün büyüyen kullanıcı kitlesi ile birlikte, aldığı güncellemeler TwiMate Downloader uygulamasını daha iyi bir hale getirmektedir. 

Video Saver Pro+

Hem android işletim sisteminde hem de İOS üzerinde twitter toplu video indirme yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Video Saver Pro+ isimli uygulama tam olarak size göre diyebilirim. Uygulama web tabanlı değil, mobil platformalara uyumlu olarak geliştirilen bir cloud servisi diyebiliriz. Fakat farklı araçları ile birlikte, Twitter üzerinden de video indirilme özelliğini sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı listeye eklemek ve uygulamaya göz atmanızı tavsiye etmek istedim. Hemen Google üzerinden Video Saver Pro+ isimli uygulamayı taratın ve kendi işletim sisteminize göre indirme işlemini başlatın. 

EaseUS MobiMover

Mobil platform üzerinde en çok kullanılan ve sevilen uygulamardan birisi EaseUS MobiMover isimli programdır. iPhone'dan başka bir iPhone cihazına veri aktarmak için kullanılan bu uygulama, harika işlevsel özellikleri ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllardan bu yana internet sektöründe hizmet veren EaseUS MobiMover, Twitter üzerinden video indirmenize de olanak sağlamaktadır. Windows ve İOS işletim sistemlerinde ücretsiz olarak kullanım sağlayabileceğiniz bu uygulama, işinizi görebilecek en iyi yazılımlardan birisidir. 

SaveFrom.net

İnternet sektöründe Twitter hd video indirme denildiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi SaveFrom.net isimli web sitesidir. İster mobil üzerinde isterseniz de PC platformu üzerinde kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanılması, kullanıcılar için çok daha büyük bir avantaj haline gelmektedir. Site kullanım olarak son derece basit ve kolay bir tema yapısına sahiptir. Videolar üzerinden kopyalamış olduğunuz tüm linkleri, hızlıca SaveFrom isimli siteye yapıştırmanız yeterli olmaktadır. Sonrasında ise format türünü seçerek, hızlıca indirme işlemine başlayabilirsiniz. 

Documents by Readdle

iPhone Twitter video indirme yöntemini hiç denediniz mi? Eğer daha öncesinde böyle bir bilgiye sahip değilseniz bu noktayı dikkatlice okumanızı tavsiye etmekteyim. IOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınıza, bu uygulamayı kullanarak tüm Twitter videolarını hızlıca indirme sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Documents by Readdle isimli uygulamayı indirmek ve tarayıcı bölümünü açmaktır. Sonrasında ise listemizde yer alan herhangi bir siteyi seçerek, hızlıca indirme işlemini sağlayabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz videolar, galerinize otomatik olarak gelmiş olacaktır. Uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde hizmetini App Store üzerinde sürdürmektedir. 

SnapTube

Mobil platformun en popüler video indirme araçlarından birisi SnapTube isimli uygulamadır. En son kullandığımda harika bir gelişmiş yapıya ve özelliklere sahipti. Apk olarak indirebileceğiniz bu uygulama, maalesef mağazalar üzerinde yer almamaktadır. Telif vb durumlardan dolayı olduğu söylenerek mağaza üzerinden silinmişti. Uygulamayı apk sitelerinden ücretsiz olarak indirebilir ve hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamada da aynı şekilde URL yapıştırma işlemi yaparak, hızlıca videoları indirmeye başlayabilirsiniz. Hemen Google üzerinden araştırma yaparak, SnapTube uygulamasını indirmeye başlayabilirsiniz. 

Twitter’dan Video İndirmek Yasal mı?

Twitter, bildiğiniz üzere insanların görüşlerini paylaşabildiği ve gündemi kolaylıkla takip etmiş olduğu bir platformdur. Tabi sadece tweet atmak değil, video paylaşmakta bir hayli popüler işlemlerden birisidir. Bu sebepten dolayı da video indirmek isteyen binlerce kişi yer almaktadır. Peki Twitter video indirmek yasal mıdır? Bu soruyu evet olarak cevaplamak istiyorum. Çünkü herhangi bir videoyu indirmek sizler için ya da karşı taraf için bir sorun teşkil etmeyecektir. Fakat bunun yanında videolarda herhangi bir uyarı vb durum varsa, indirmeniz bazı problemleri teşkil edebilir. Önemli olan videoları indirdikten sonra herhangi bir platformda paylaşmamanızdır.