İnstagram Story İndir

Instagram son yılların en çok kullanılan sosyal medya mecraları arasında yer alır. İnstagram sayesinde hem keyifli vakit geçirip, fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilirsiniz. Hem de bu mecra üzerinden para kazanabilirsiniz. İnstagram'ın doğru kullanımını sağlamak için belirli konularda dikkatli davranmanız gerekir.

Para kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak belirli takipçi ve beğeni sayılarına ulaşması gerekir. Daha sonrasında ise çeşitli reklamlar alarak, story paylaşıp para kazanma şansına erişmeniz mümkün olur.

Son zamanlarda Instagram story indirme gibi uygulamalar gündeme gelmeye başladı. Başka kişilerin ya da kendinizin story'sini telefon ya da bilgisayara indirmeniz mümkündür. Android ve İOS için bu indirme şekli değişiklik gösterir.

İphone Instagram Story İndirme

Telefona izlenen story ve öne çıkanları indirmek için bir hileye ihtiyaç duyulur. Hilenin ilk olarak telefona indirilmesi gerekir. Telefona indirilen bu hile sayesinde kolay bir şekilde story indirme şansınız söz konusu olur. Aynı zamanda telefonda ekran kayıt açarak da bu şekilde story kaydetme şansınız söz konusu olur.

Çeşitli web sitesi adreslerinde Instagram hesabına giriş yaparak, buradaki story kaydetme butonu ile indirme yapabilirsiniz. Özellikle son yıllarda bu gibi indirme işlemleri çok sık uygulanır hale geldi. Kullanıcı adını belirli olan app'e girerek buradan storylerin açılmasını sağlamanız mümkün olur.

Daha sonrasında da telefonun galeri kısmına indirilme işlemi tamamlanmış olur. Hikaye bağlantısını alıp, bunu indirme sağlayan uygulamaya kaydettiğiniz zaman da indirme işlemini gerçekleştirme şansınız vardır.

Ücretsiz Ve Şifresiz İnstagram Story İndir

Instagram storylerini indirmek için belirli app özellikler kullanılır. Kullanılan app ücretsiz olduğu zaman sizler için daha güvenilir olur. Çünkü herhangi bir ödeme bilgisi girmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda Instagram kullanıcı şifrenizi istemediği zaman da güvenlik açısından son derece etkili bir sonuç ortaya çıkar. Şifrenizi girdiğiniz zaman hesap çalınma gibi durumlar ile de karşı karşıya kalmanız söz konusu olur. Hesap çalındığı zaman da dolandırıcılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ücretsiz ve şifresiz olan Instagram story indirmeyi sağlayan app özelliklere yönelim sağlamanız son derece önemlidir. Ne şekilde indirme işleminin yapılması gerektiğini öğrenip, aşamalar ile ilerleme göstermeniz gerekir. Böylece hata riskini de en aza düşürmüş olursunuz.

Instagram Story Nasıl İndirilir?

Instagram hikayeler kısmından video ya da fotoğraf indirmek için ilk olarak güvenilir bir uygulama ya da hileye ihtiyaç duyulur. Story indirme işlem tamamlandıktan sonra bunun karşı tarafa bildirilip bildirilmeyeceği de merak edilen konular arasında yer alır. Hile ile yapıldığı için böyle bir durum söz konusu olmaz. Bu uygulamanın şifre istemeyen ve ücretsiz olan formları tercih edilir. Şu aşamaları takip ederek story indirme işlemi yaparsınız;

-1. Aşama: Story indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını app arama kısmına yazınız.

-Daha sonra hangi hikayeyi indirmek istediğinizi seçin.

-Üzerine gelerek dowland video kısmına tıklayın.

Bu şekilde Instagram story galerinize sorunsuz bir şekilde kaydedilmiş olur. Kaydetme işlemi olurken herhangi bir şekilde kalitede azalma durumu da yaşanmaz. Bu şekilde başkalarının hikayelerini kaydetme gibi bir şansınız vardır.

Instagram Story İndirmek Güvenilir Mi?

Instagram story indirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan bir diğeri de güvenilir olup olmadığı konusudur. Instagram story indirme işlemi yaparken kullanılan app ve hilenin güvenilir olduğundan emin olursanız herhangi bir şekilde güvenlik sorunu yaşamazsınız. Aynı zamanda şifre vermeden kullanılan uygulamalar da güvenlik sorunu gibi sorunlar meydana getirmez. Bu sebeple dikkatli davranmalı ve buna uygun seçimlerde bulunulması gerekir. Güvenilirlik açısından ücretsiz olan uygulamalar daha etkili olacaktır. Çünkü ücret ödeme esnasında kişinin ödeme bilgilerini kaydedip, bu şekilde sorun yaşatabilir. Story kaydetme işlemi bittikten sonra herhangi bir şekilde bildirim gitme durumu da söz konusu değildir.

Instagram Story İndirme Yolları

Instagram üzerinden paylaşılan pek çok farklı story ve öne çıkanlar insanların kaydetmesine müsaade etmez. Fakat kullanılan hile ve uygulama yardımı ile kaydedilmeyen bu hikayeleri kolay bir şekilde kaydetme imkanı ortaya çıkmış olur. Özellikle son yıllarda kullanılan güvenilir uygulamalara kullanıcı adını yazarak indirme işlemi yapmanız mümkün olur. Aynı zamanda bağlantı kopyalama yöntemi ile de indirme işlemini en doğru şekilde gerçekleştirmek mümkün olur. Story kalitesiz bir şekilde insin istemeyenler ilk olarak kullanıcı adı ile indirme yöntemini denemelidir. Bu şekilde çok daha kolay bir şekilde indirme işlemi yapılır. Aynı zamanda kaliteli bir indirme imkanı da sağlar. Tercih edilen app içerisinde virüs gibi zararlı bağlantıları bulundurmamalıdır.